S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Odmítnout vše můžete zde.

Kontakty

ImuMed CZ, s.r.o.
Vrablovec 385/32
Ludgeřovice 747 14
tel: +420 776 774 757
info@imumedcz.cz
N 49°53.03515', E 18°13.32773'

Nejprodávanější

Anketa

Kde jste se dozvěděli o našem e-shopu?

Vyhledávač na internetu 43% Reklama na internetu 19% Doporučení od známého 16% Letáček 23%

ČLÁNKY A BLOG » Články a odkazy » Často kladené dotazy
Často kladené dotazy

 


Mohu ImuMedCZ Tape použít do vody, pod sprchu, co se děje při styku s vodou?

 

Ano – je ImuMedCZ Tape voděodolný - je možné pohodlně nosit ve sprše, v bazénu nebo při jízdě na vlnách.

Triatlonisté, plavci, surfaři a námořníci, to jistě ocení.

Bez problémů drží i po styku pokožky s vodou, je  odolný i proti pocení a zároveň bez spadnutí.

Syntetické mikrovlákna jsou rychleschnoucí a poskytují vynikající váhu-k-poměru pevnosti. Tato vlákna jsou také přirozeně antimikrobiální, které umožňují pohodlné nošení.


Co potřebuji k použití ImuMedCZ Tape?

ImuMedCZ Tape je připraven Ihned k použití - ihned po vybalení z krabičky. Je dodáván v pevném obalu. Vejde se do sportovní tašky.

Používá se na všechno, od tréninkového zařízení až po tvorbu drobných talismanů. Buďte kreativní a řekněte nám, co s ním děláte.


Mají různé barvy tejpů konkrétní význam – například různé vlastnosti tepjů?

Odpověď zní ano i ne.

Pokud bychom na barevné rozlišení ImuMedCZ Tape nahlíželi pohledem tradiční čínské medicíny, pak bychom odpověděli ANO a obsáhlejší odpověď naleznete v článku Barvy kineziologických tejpů

Z hlediska technologického složení a vlastností je pak odpověď NE složení a vlastnosti jsou stejné u všech barevných variant. Barvy vám jen  umožní být v módě a kreativní. Páska má stejnou specifikaci pro všechny barvy. Zde oceníte pestrost barevné nabídky - ImuMedCZ Tape je dodáván v 6 barvách: červená, tělová, tmavě modrá, světle modrá, sluneční žlutá, Blaze Orange. 


Jak lepí a drží ImuMed TAPE?

 

ImuMedCZ Tape používá lepidlo na akrylátové bázi lékařského lepidla, které je šetrné k pokožce. To znamená, že nedochází ke škrábání a svědění při cvičení a pohybu a naše tejpy hlavně skvěle drží na kůži.


Jak dlouho mohu nosit tejpy?

Nošení ImuMedCZ Tape obvykle trvá několik dní až týden , pokud se použije správně.Délka doby, která trvá závisí na tom, na které části těla je aplikována a podmínky prostředí, jako je vlhkost. Doporučujeme odstranit pásku po 7 dnech, aby si kůže „oddechla“ kůži před dalším použitím tejpu.


Je třeba pokožku připravit a případně místo aplikace tejpů oholit?

Tejpovací pásku lepíme ideálně na suchou a odmaštěnou pokožku. Proto doporučujeme její aplikaci po sprchování nebo koupeli, až pokožka řádně oschne a před tím, než na sebe budete aplikovat krémy a podobně.

U našich tejpovacích pásek je použito termosenzitivní lékařské lepidlo, které se plně aktivuje teplem. Proto je dobré pásku po nalepení "zažehlit" třením pásky rukou, kterým vznikne potřebné teplo k jeho aktivaci a páska lépe přilne k pokožce.

Pro nejlepší lepivost je také dobré, aby pokožka, na kterou chceme pásku lepit, nebyla příliš chlupatá. Obvykle však stačí místo oholit strojkem.

 

 

Obsahují pásky ImuMed nějaké chemické či jiné přísady?

Ne. ImuMedCZ Tape je 100% přírodní bez přísad a konzervačních látek jakéhokoli druhu.
Na rozdíl od léků a dalších produktů pro sportovní zranění, je nepravděpodobné, že by vám použití ImuMedCZ Tape ublížilo. Pouze nesprávná aplikace a umístění ImuMedCZ Tape může omezit jeho účinnost.

A výhodou pásky je, že je snadno odstranitelná, pokud máte pocit, že její působení není správné.


V  čem jsou produkty ImuMedCZ Tape lepší oproti konkurenčním výrobkům?

 

Kvalitou a hlavně cenou. Vyzkoušejte je a přesvědčíte se.